30 Лип, 2013

ЖИТТЯ. ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ КРЕАТОРА.

 

 

creator

 

1. Ти отримаєш тіло. Воно може тобі подобатися або не подобатися, але це єдине, що точно буде в твоєму розпорядженні до кінця твоїх днів.

2. Тобі доведеться вчитися в школі під назвою Життя на Планеті Земля. Кожна людина і кожна подія – твій Універсальний Вчитель.

3. Не існує помилок, лише уроки. Невдачі – невід’ємна частина успіху. Жертв немає – лише студенти.

4. Урок повторюватиметься у всіляких формах, поки не буде засвоєний повністю. Якщо не засвоїш легкі уроки – вони стануть важчі. Коли засвоїш – перейдеш до наступного уроку.

5. Зовнішні проблеми – точне віддзеркалення твого внутрішнього стану. Якщо зміниш свій внутрішній світ – зовнішній світ так само зміниться для тебе. Біль – це спосіб, який Всесвіт використовує, щоб привернути твою увагу.

6. Ти зрозумієш, що урок засвоєний, коли твоя поведінка зміниться. Мудрість досягається практикою. Трохи чогось – це краще, ніж багато нічого.

7. Немає місця краще ніж “тут”. “Там” анітрохи не краще ніж “тут”. Коли твоє “там” стане “тут”, ти отримаєш інше “там”, яке знову здаватиметься краще, ніж “тут”.

8. Інші – всього лише твоє віддзеркалення. Ти не можеш любити або ненавидіти те, що є в інших, якщо це не відображає твоїх власних якостях.

9. Життя майструє раму, а картину пишеш ти. Якщо ти не візьмеш відповідальність за написання картини, то за тебе її напишуть інші.

10. Ти отримаєш все, що захочеш. Ти підсвідомо вірно визначиш, скільки енергії на що витратити і яких людей залучити до себе. Отже, єдино вірний спосіб визначити чого ти хочеш – це поглянути на те, що ти вже маєш.

11. У визначенні “правильного” і “неправильного”, завжди є півтони: у кожному «правильному» можна знайти негативну сторону, і в кожному «неправильному» – позитивну. Шукай серединну дорогу, роби краще з можливого.

12. Всі відповіді знаходяться в тобі, їх просто необхідно знайти. А для цього потрібно шукати: читати, досліджувати, пробувати, робити помилки, падати і знову підніматися – і це дорога всього життя.

13. Ти забудеш про все це.

14. Ти можеш пригадати про це завжди, коли захочеш.

 Матеріал запозичено з: http://harmoniyadushi.com/statti/instruktsiya-do-zhittya.html

естафета

Позначки:,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>