25 Лис, 2014

Вистава “Сім” 24-25 грудня, 19.00

ДОРОГІ ГЛЯДАЧІ!
Представляємо до Вашої уваги експериментальну виставу «СІМ», створену групою українських акторів Театральної лабораторії СТУДіЯ А.К.Т. Національного Центру Театрального Мистецтва ім. Леся Курбаса у Києві, в продовж двотижневої Української резиденції у Європейському Осередку Практик Театральних Гарджєніце.
Наша вистава є оригінальним театральним твором створеним за методом Креативної Структурованої Імпровізації, розробленої керівником студії Олегом Драчем.
Ми принципово працюємо тільки з темою, не використовуючи при цьому готових драматургічних текстів. Усі тексти, як і поведінка, створені самими учасниками дійства на тему сімох смертних гріхів (пороків) і чеснот людини. 
Дійство починається з одвічного питання людини: Я, ЦЕ – МИ, ЧИ Я, ЦЕ – Я? Керує цим процесом персонаж Гординя (Іван Заверталюк) . Лінь – Старанність, грає Тетяна Бондаренко. Хтивість – Доброчесність, грає Владислава Гаврилюк. Обжерство – Стриманість, грає Микола Стефаник. Гнів – Лагідність, грає Тетяна Орешко. Жадібність – Щедрість, грає Ірина Мішина. Заздрість – Доброзичливість, грає Катерина Пономаренко. Початок і кінець: Гординя – Смиренність грає Іван Заверталюк. Вистава «СІМ» є нашою особистою спробою зрозуміти природу людини. Ми не граємо готових персонажів, а лиш спостерігаємо як вони народжуються у нашій грі з пороками і чеснотами. Монологи створені нами, присвячені значно ширшому погляду на цю тему. Тому гра наша носить імпровізаційний характер. Ви будете свідками народження, а не представлення театральної вистави. Ми шукаємо парадокс гріха у собі і пропонуємо вам долучитися до цього процесу. Сподіваємося він буде вам зрозумілим і цікавим. Вистава була зіграна 14 листопада в OPT «Gardzenice» на міжнародному фестивалі Україна-Польща-Європа.

Квитки можна придбати в НЦТМ ім. Леся Курбаса. 50 грн. вул Володимирівська 23-В

+380503852758
press.kurbas@gmail.com

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>