23 Чер, 2013

блазні

Відкритий майстер-клас Олега Драча “У пошуку ігрового театру”.

Презентація майстеркласу “У пошуках ігрового театру” уривки з різних етапів робітні Студія А.К.Т. Показ креатив на тему Сім смертних гріхів. Участь беруть; Керівник Олег Драч. Креатори; Євгенія Федорова, Вадим Валовой, Микола Стефаник, Тетяна Орешко.Тривалість дві години. Місце проведення; НЦТМ ім. Леся Курбаса м. Київ. Дата; 10 червня 2013 року.

 

Літня школа “У пошуку ігрового театру”

на хуторі Обирок

 24-29.06.2013

Темою майстер – класу є організація індивідуального та колективного творчого процесу креаторів на театрі: актор, режисер, драматург.

Учасники працювали з темою “Сім смертних гріхів” , створюючи монологи та ігрові структури.

Робота побудована за Методом Креативної Структурованої Імпровізації, і присвячена пробудженню ігрової природи актора – імпровізатора, здатного створювати оригінальні тексти та ігрові структури поведінки персонажів для сцени.
Головна особливість методу полягає у практичному вихованні нового типу творчої особистості – креатора.
Креатора можна змоделювати за образом “трилінзового об’єктива”, де перша лінза є оперативною лінзою схоплення змісту (драматурга), друга – фокусує на організації сценічного простору (режисера), третя – випромінює зміст і обставини через гру (актора).
Цей метод дозволяє досліджувати і глибше розуміти мистецьку природу людини, а також процеси проявлення власних творчих імпульсів у творенні не тільки сценічних творів, а будь яких оригінальних творів у завершеності їхньої структури і композиції.

Метод розкриває талант, закладений в людині і яскраво проявляє скриті творчі здібності. Виховує і розвиває відповідальність творця перед власним твором, відкриває розуміння перспектив особистого духовного зросту і вмикає механізми свідомого позиціювання творчої особистості в контексті світового мистецтва.

       Вийшла книга Олега Драча “Сім”ОЛЕГ_ДРАЧ_-_СIМ-e1377631664474

Ця книжка має назву «СІМ» і мова в ній йде: про Людську природу, про пошук Людиною власного сутнісного центру особистості, про розуміння власної відповідальності кожного з нас за кожну мисль і кожен вчинок, про пробудження з-під вічного гніту нав’язаних Людям паразитичною матрицею систем тих цінностей, котрі ними не є, не були і – відповідно – ніколи не будуть.

«СІМ» відкриває розуміння того, що ми не є самотніми, і одвічно й вовіки віків ми є лише частками вселенської мудрості, персоніфікованою в особистість Людини, котра пізнає нове у творенні своїх оригінальних творів, проявлених у цій Земній координаті.

«СІМ» – не просто розмова про гріховність і чесноти, це передусім свідчення присутності Божественної Мудрості у моменті народження кожного нашого вчинку, а також акцентування на причинах глухоти і сліпоти по відношенню до цієї присутності. Ми знаємо сім нот, сім кольорів, сім енергетичних центрів Людини, сім чеснот, сім гріхів. Що ти здатен вчинити з цим, знаєш тільки ти сам, або не знаєш? Ця книжка дарує тобі можливість замислитися над цим. Далі справа тільки за тобою.

Видавництво “Нова книга” м. Вінниця.

Купити книгу можна на прохідній НЦТМ. ім. Леся Курбаса.

Гарного читання!!!

2DSC039256  квітня пройде майстер-клас Олега Драча “Креативна Імпровізація.Креатор.” в м. Прилуки на театральному фестивалі “МРІЙ-ДІМ” 2013.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>