09 Гру, 2012

Робота за 2005 р.

 З 2005 року почала існування СТУДіЯ А.К.Т. при НЦТМ ім. Леся Курбаса.

Креативна імпровізація є методом освітньої театральної практики заснованої практиком на театрі, актором і режисером, педагогом і драматургом Заслуженим артистом України Олегом Драчем, у Національному центрі театрального мистецтва ім.. Леся Курбаса у Києві..

Метод є направленим на відкриття яскравих особистостей, що позиціонують себе у театральному ділі як актори, режисери та драматурги у новій спільній формації – КРЕАТОР.

Головна особливість методу полягає у практичному виховання нового типу творчої особистості – креатора, що здатен не тільки спонтанно тут і зараз створювати театральний твір – виставу (АКЦІЮ), одночасно будучи автором тексту, режисером і актором власного сценічного дійства, а й особисто ініціювати процеси організації театральної акції-вистави.

Цей метод дозволяє досліджувати і глибше розуміти мистецьку природу людини, а також процеси проявлення власних творчих імпульсів у творенні не тільки сценічних творів, а будь яких оригінальних творів у завершеності повноти їхньої структури і композиції.

Метод розвиває талант, закладений в людині і проявляє скриті творчі здібності. Виховує і розвиває відповідальність творця перед власним твором, відкриває розуміння перспектив особистого духовного зросту і вмикає механізми свідомого позиціювання творчої особистості в контексті світового мистецтва.

Цей метод допомагає розвиватись особистості орієнтованої на мистецькі перспективи в галузі не тільки театру, а й усіх відомих нам напрямків мистецтва.

Позначки:

Робота за 2005 р.: Один коментар

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>