01 Лис, 2014

СЕВЕРИНОВІ СНИ

СЕВЕРИНОВІ СНИ Марія Матіос
Про збірку оповідань Олега Драча «СЕВЕРИНОВІ СНИ»

НАЙВАЖЧЕ БУТИ ЧЕСНИМ

«Ти сам полюєш на стежині життя» – каже обожнюваний мною актор, і я з подивом розумію, що насправді це вже не Актор, а Письменник Олег Драч.
Зухвалий. Вразливий. Жорсткий. Ніжний. Нещадний. Але наскрізь правдивий, правдивий. Кінематографічно скрупульозний у передачі всіх нюансів життя. Байдужий до ретушування ситуацій і своїх персонажів.

Насправді письменникові завжди найважче бути чесним, бо завжди найважче уникнути спокуси піти манівцями словесного блуду чи упасти в красивості. А Олег Драч не з боязливих – йому хіба лише боляче від подеколи грубуватої чесності «Северинових снів» – історій. Бо він уміє тонко і дуже точно переконати свого читача, «якою може бути переконливою брехня». Прочитайте уважно «Лебедину революцію» чи «Юкрезію» – і ви погодитеся зі мною.

Кожна людина – одинокий мисливець. А особливо тоді, «коли ти сам нікого нічим не рятуєш». Хіба кого подеколи своїм чесним Словом.

Він таки має рацію – Олег Драч: «Життя – безперервний акт творчості».

І я щиро бажаю йому незмінної чесності у цьому безперервному акті Життя.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>