19 Жов, 2014

ПРАВИЛА КРЕАТОРА

 

img

правило перше

Бог створив людину не для страждань – творення Боже повинно радіти життю, любити і творити. Менше скаржтеся на життя, завжди пам’ятайте, що є люди, яким живеться набагато гірше, ніж вам.

правило друге

Кожна людина послана на цю Землю не просто так – вона повинна проявити свою божественність і в чомусь поліпшити навколишній світ. Бог дає людині таланти, силу і здібності. Дар Божий потрібно використовувати для вдосконалення навколишнього світу, а також для допомоги тим, кому реально потрібно ваша допомога.

правило третє

Постарайтеся наповнити любов’ю своє життя і життя ваших близьких – цим ви притягатимете сприятливі обставини, фінансове благополуччя. І навпаки, агресія буде проявлятися в незмінному погіршенні якості життя.

правило четверте

У житті немає абсолютно нічого випадкового – своїми думками, словами, діями і вчинками ми формуємо свою сьогоднішню реальність і своє майбутнє. Так що будете ви насолоджуватися, або навпаки, тільки мучитися, цілком і повністю залежить від вас.

правило п’яте

З четвертим правилом прямо пов’язано п’яте: думки формують події. Навчіться думати позитивно, і ви створите дійсність, що тішить вас. І навпаки, дратівливість, гнів, заздрість, гординя притягують одні невдачі і невезіння.

правило шосте

Які б не були обставини навколо, завжди залишайтеся спокійними, зберігайте позитивний настрій, вірте в свої сили і в Божу допомогу. І по вірі вам дано буде!

правило сьоме

Намагайтеся слухати голос Бога – просто задайте питання, на який хочете отримати відповідь, і прислухайтеся до голосу своєї підсвідомості.

правило восьме

Кожна людина може врятуватися з Божою допомогою, але не через релігію. Бог знаходиться в кожному з нас. Знайдіть Його в собі, а потім проявіть Його через себе в своєму оточенні.

правило дев’яте

Незалежно від того, наскільки важкі проступки, Господь все одно любить кожного з нас. В Біблії написано: «шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам». Однак запам’ятайте: Господь завжди дає те, що вам потрібно саме в даний момент.

правило десяте

Одним з основних божественних законів є «закон подібності»: якщо ви не любите самого себе, то і навколишні вас теж не будуть любити. «Якою мірою ви відміряєте, так і вам буде відміряно ». Як ви ставитеся до оточуючих, так і оточуючі будуть ставитися до вас.

правило одинадцяте

Причина неприємностей людини закладена не в інших людях, а в тобі самому. Інформація руйнівного характеру отруює нам життя і не дає бути щасливими.

правило дванадцяте

Абсолютно все вже є всередині людини: і влада, і слава, і шана, і гроші. Задача полягає в тому, щоб вивільнити всі блага в нашу дійсність. А це можливо через неухильне дотримання Божих заповідей.

правило тринадцяте

Не діліть оточуючих вас людей на «поганих» і «хороших». Ми такі, якими ми є, і якщо ваш колега, товариш по службі поганий особисто для вас, то іншого він цілком влаштовує. «Не судіть, і не судимі будете».

правило чотирнадцяте

«Пізнай себе» – це езотеричне правило цілком можливо застосовувати і в навколишній дійсності. Тільки ніякого самокопання і буквоїдства! Самопізнання – це процес відкриття в собі здібностей і талантів і практичне їх застосування в зовнішньому світі.

правило п’ятнадцяте

Для Бога немає таких понять, як «вина», «покарання» і подібні їм. Важливо запитувати: “Не за що?”, А “Для чого?” Господь допускає право кожного на помилку, і зрозуміло, на її виправлення, на проходження того уроку, який нам необхідно пройти. І всі труднощі даються під силу. Найкращий спосіб виправлення помилок – це проявляти любов до самого себе і до оточуючих людей.
Бог робить все, щоб Ви були щасливими.

Позначки:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>