16 Лис, 2017

Майстерня “ТЕРИТОРІЯ ТВОРЕННЯ. ОСНОВИ ” (04. 12. 2017 – 04. 05. 2018 р.)

А.К.Т

НЦТМ ім. Леся Курбаса, СТУДіЯ А.К.Т

запрошують творчих особистостей на

піврічну відкриту майстерню:

 ТЕРИТОРІЯ ТВОРЕННЯ, ОСНОВИ, (Метод Олега Драча).

Докладно про режисерський метод і наповнення програми майстерні читайте:

http://creator.biz.ua/directormethod/

СТУДіЯ А.К.Т. – це театральна лабораторія, що досліджує ігрову природу театру .  «Метод Креативної Структурованої Імпровізації» – повна назва методології, яку при НЦТМ ім. Леся Курбаса розробив Олег Драч.

Це авторська система театральної освіти, яка розглядає «Людину, що діє» як унікальну триєдину особистість, що гармонічно розвиває і поєднує в собі: актора, режисера і драматурга. Метод дозволяє досліджувати і глибше пізнавати власну мистецьку природу, розвиває інтуїцію, образне мислення, дає конкретні інструменти, котрі дозволяють організовувати і впевнено реалізовувати власні творчі процеси у структурно фіксовані й завершені твори: драматичний текст, акторська поведінка (гра), організація сценічного простору, побудова дійства – вистави.


«Я розглядаю сьогодення актора як ініціатора, організатора і виконавця власного творчого продукту. Тому і називаю його більш відповідним словом – КРЕАТОР. Творення якого розпочинається від ідеї та визначення теми майбутнього твору, через компонування в структуровані ігрові поведінки, сюжет, зафіксований далі у текст та дію, з подальшою реалізацією його в театральному просторі у вигляді вистави» О. Драч

Заняття відбуватимуться два рази на тиждень (понеділок, четвер) з 19:00 до 22:30. ( три і більше години)
Для роботи необхідно мати тренувальний одяг, змінне мяке взуття, блокнот, диктофон (смартфон).

Місяць навчання коштує 1300 грн (8 занять), разове  заняття 250 грн. Для студентів КНУТКІТ ім. Карпенка – Карого денне відділення – 800 грн. (8 занять).

Бажаючим надсилати підтвердження на creator.biz.ua@gmail.com (ім’я, вік, творчий досвід, контакти, мотивація).

Увага! Перше пробне заняття  250грн.

Владислава (0508185407)
FB Слава Слава

До майстерні можна долучитись впродовж всього періоду роботи.

Сайт: creator.biz.ua

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>