21 Лис, 2012

Креатор

перетворення
Природу Креатора можна змоделювати за образом “трилінзового об’єктива”, де перша лінза є оперативною лінзою схоплення змісту (драматурга), друга – фокусується  на організації сценічного простору (режисера), третя – випромінює зміст і обставини через гру (актора).

Креатора можна порівняти з мембраною, що рівносильно взаємодіє з різними просторовими вимірами: тонким простором одвічних Божественних ідей, образів, інформації і матеріальним – тимчасовим світом людини, світом знань, навиків, прикладів і стереотипів. Креатор є духовною мембраною, що взаємодіє зі світом глядачів, слухачів та інших рівнів сприйняття реалізованих творів.

Креатор завжди був і є винахідником та ідеологом ремесел, що розвивають мистецтво. Від першого імпульсу – змістового, емоційного, чи дієвого (незалежно з якого боку його запущено, від зовнішнього чи внутрішнього простору), що спонукає “мембрану” креатора відгукуватися і тим самим відбивати його у протилежному просторі, що в свою чергу провокує реакцію всієї території, участь та взаємодію. Так запускається механізм активації процесу творення (ігровий стан).

Креатор є не тільки ініціатором, провокатором, організатором і презентатором цього процесу, він іще й спостерігач, той, хто пізнає, відкриває нове, а значить постійно навчається, збагачується знаннями, що їх сам і відкриває. Головна суть природи Креатора полягає у його свідомому чині цієї дії, що відкриває найважливіше – процес власного духовного розвитку.

Отже з цього можна вивести головну ознаку Креатора, як людини, що творить себе і собою творить нову реальність, через яку й пізнає Буття. А людина, що є пізнаваючою, не може бути лише виконавцем, така людина, рано чи пізно, знаходить себе у новому форматі свого Я – відкриває свій власний шлях на стежці до храму мистецтва, до Божественого.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>