19 Вер, 2015

Креатива “Вість” на ГогольФесті 24.09.15 о 20.00

Театральна креатива на одну дію.

Ми приходимо у цей світ з дочасності вічного і зустрічаємо тут смерть. Життя наше є триванням вмирання, чи згадуванням нашої місії заради якої ми сюди приходимо? Бути чи не Бути – ось питання, котре ми звістуємо щомиті власними думками і вчинками, роблячи свій вибір, стверджуючи таким чином той варіант реальності, котрий самі не завжди можемо усвідомлювати.

Але Вість яку ми приносимо, завжди з нами, бо незалежно від того чуємо ми її чи ні, ми все одно світимося нею. Ми приходимо в це життя для того, щоб життя тривало і власною смертю, як і народження своїм свідчимо, що існує лиш перехід з одного виміру в інший, і перехід цей і є Вістю життя вічного.

Тривання у тимчасовому є диханням вічного. Звук, рух, слово, звідки беруть свій початок? Якщо вчинок має початок і кінець, то що було перед початком і що буде після кінця?
Ми не відповідаємо на ці питання, ми їх акцентуємо, а відповідь має кожен з присутніх. МИ зустрічаємося тут і зараз для спільного творення дійсності. Радіймо моменту, коли Вість відкриває наші серця.
Цей твір є постдраматичним за визначення виду театральної вистави і нелінійним за своєю структурою дійством, побудованим за методом креативної структурованої імпровізації . Ми шукаємо поліваріантність тематичних змістів у висловлені тілом і словом. Тому сюжет нашого твору має розімкнену природу і запрошує глядача до відкриття власного розуміння того, що діється на сцені.

Тексти написані учасниками театральної креативи, також використана поезія Назара Гончара “Достославний музиканте”, Вільяма Генлі “Нескорений” – у роботі Тетяни Бондаренко;
та вірш Яна Твардовського “Славослов я” у роботі Владислави Гаврилюк.

Фото Марія Волкова.

Олег Драч
Театральна компанія «СТУДіЯ А.К.Т.»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>