09 Гру, 2012

Робота за 2010р.

АППЕРЦЕПЦІЯ ДОЧАСНОСТІ

аперцепція дочасності

Це екранно-сценічне дійство, у якому спонтанні прояви змістів тексту, образів, персонажів, структуруються безпосередньо у самому процесі гри. Акція, що її ми презентуємо, провокує усіх учасників, тобто і креаторів і глядачів, до спільного процесу проникнення у позачасову і позапросторову реальність віртуальної уяви, у якій кожен з присутніх знаходить свій власний координат, як внутрішнього, так і зовнішнього просторів природи людини, для нового досвіду змістовного компонування голограми цільності Всесвіту в особистому сприйнятті.

Все що відбувається у просторі дійства, має структурну конструкцію, котру креатори наповнюють матерією слова і поведінки спонтанно, імпровізуючи у просторах сценічного та медійного форматів. Це – діалог сценічного та екранного форматів, їх природи композиції та існування людини що грає. Жоден з текстів, висловлений він, чи записаний, не є заготовленим, чи завченим, а безпосередньо народжується у забаві творення.

“Апперцепція дочасності,” – є провокацією смислових композицій, що виникають тут і зараз, відкриваючи чуттєву присутність дочасної інтуїтивної реальності.

“Апперцепція дочасності,” – є твором, що твориться креаторами вихованими у мистецькій робітні “СТУДіЯ А.К.Т.” методом креативної імпровізацій, автором якого є Олег Драч.

Метод креативної імпровізації є шляхом самопізнавання людиною власної креативної природи. Усвідомлена ініціатива творення, відкриває персональний досвід у проникненні в основи й знання законів організації творчих процесів як на мистецтві, так і в щоденному житті людини. Креатор – є людиною, що усвідомлює власну творчу природу і перспективи особистого духовного розвитку. Креатор, – є шляхом повернення до себе через творчість..

Річний курс майстеркласів  в  кіношколі ім. Віри

Холодної при Одеської Кіностудії

майстерня в Одесі.

Річна робота “Територія Творення” по Методу Креативної Імпровізації О.Драча зі студентами кіношколи ім. Віри Холодної при Одеській Кіностудії .

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>